Muzejs aicina darbā APKOPĒJU

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto Saimnieciski tehniskā darba departamenta apkopēja amata vietu (uz nepilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt muzeja telpu (grīdu, durvju, sienu u.c.), koridoru, trepju un sanitāro mezglu, mēbeļu uzkopšanu saskaņā ar amata aprakstu;
  • uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru;
  • papildināt higiēnas piederumu daudzumu telpās – salvetes, tualetes papīrs, ziepes, tml.;
  • kopt telpās esošos telpaugus;
  • veikt citus darbus saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

  • atbildīga attieksme pret pienākumiem,
  • rūpība, kārtīgums,
  • vēlme un spēja sadarboties ar kolēģiem,
  • valsts valodas zināšanas,
  • komunikācijas un sadarbības prasmes.

Piedāvājam:

  • nepilnas (0,75) slodzes darbu nenoteiktu laiku,
  • darba laiks no 8.30 līdz 15.00
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam,
  • papildatvaļinājumu par ikgadējo darba izpildes novērtējumu,
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika,
  • darba samaksu 525,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

Darba vieta: Palasta iela 4, Rīga, LV-1050

Iesniedzamie dokumenti:

  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem pieteikties līdz 2024. gada 12. augustam, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Apkopēja amats”.

Telefons informācijai: (+371) 67224357.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakt. tālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums.